Część mnie

To trzeci wpis na tym blogu, ale ten dopiero dotyczy mnie samej i to nadal nie do końca. Nie napisałam żadnego posta, aby się przedstawić, bo to macie w zakładce o mnie, jeśli jest ktoś tego ciekawy to może tam zajrzeć. Dzisiaj też nie do końca chcę mówić o sobie, ale o pewnej swojej pasji, którą w przyszłości będę rozwijać, a mianowicie o psychologii, a dokładniej o zarządzaniu sobą w czasie, a także odpowiedniej organizacji, motywacji, sposobach na naukę itp. Mam nadzieję, że ta sekcja i posty tego typu przypadną Wam do gustu i będziecie zaglądać do mnie częściej.Obecnie od poniedziałku leżę sobie w łóżku, ponieważ mam zapalenie oskrzeli i czytam wiele artykułów i blogów, a także piszę do Was ile tylko mogę, bo jak wrócę do szkoły będzie to trochę inaczej wyglądać, ale nie marnuję czasu na nic nierobienie, bo tego bardzo nie lubię. Uwielbiam się rozwijać w różnych dziedzinach życia, uwielbiam rozwijać swoje pasje, czy swoją osobowość i pracować nad swoim charakterem, a także lubię się tym dzielić z innymi, bo uważam to za wartościową rzecz, stąd też pomysł na takie posty. Wiem, że niektórzy szukają tutaj ucieczki od obowiązków, ale dla mnie to marnowanie czasu, a takowego bardzo nie lubię. Oczywiście też zaglądam do social mediów, ale zawsze staram się oglądać wartościowe rzeczy i uwaga oglądanie zdjęć na Instagramie też może być wartościowe, nawet jeśli dotyczy mody. Dla mnie moda wyraża moją osobowość, dlatego ją lubię i cenię i lubię się w tym kierunku rozwijać, poza tym zdjęcia na Instagramie pomagają mi w rozwoju mojej kolejnej pasji, jaką jest fotografia, więc tak social media mogą być wartościowe, jeśli oprócz memów będziemy szukać czegoś, co nas będzie dotyczyć i rozwijać i nie będą zabierały większości naszego czasu.Jeśli szukacie metod na skróty i które zapewnią Wam sukces przy znikomym nakładzie pracy to mam dla Was niespodziankę nie ma takich, więc musicie Wasze tyłeczki podnieść w tym momencie, nie, nie za chwilę... TERAZ i ruszać, jak nie wiecie dokąd to się dowiedzcie, jak nie wiecie po co to się zapytajcie i sobie odpowiedzcie. Nie ma siedzenia i narzekania, że znowu jest coś nie tak! Wstając i idąc krok do przodu jesteście krok bliżej niż jeszcze sekundę temu. Tylko takim sposobem możecie coś osiągnąć, tylko samodyscyplina i sensowne działania mogą Wam pomóc w osiągnięciu sukcesu, ja mogę Was tylko nakierować, ale to Wy musicie wziąć swoje życie w swoje ręce, bo inaczej ktoś Was wykorzysta do osiągnięcia swoich marzeń i będziecie harować na jego sukces. Decyzja należy do Was... Idziecie ze mną do przodu czy siadacie spowrotem i pozwalacie, żeby inni decydowali o tym jak macie żyć?

Ps: Zdjęcia użyte w poście pochodzą z google grafika 

Komentarze

 1. Idziemy do przodu! Masz cudowne notatki <3 Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej

  Mój blog - VESTYLISH

  OdpowiedzUsuń
 2. Super notka! Aż chce się czytać kolejne posty. Masz taki ciepły język. Zazdroszczę zawziętości. Ja zwykle marnuję czas na instagramie, chociaż chciałabym robić coś wspaniałego. Może twoje wpisy mnie zmotywują, kto wie? Na pewno zostanę na dłużej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Będę obserwowała Twój rozwój :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowia życzę :-) Taka pora roku niestety...że chorujemy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiadomo, że stanie w miejscu nie jest rozwojowe. Ja osobiście oszalałabym nic nie robiąc, nawet odpoczywam aktywnie, bo inaczej nie umiem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super! Zawsze powtarzam, ze trzeba mieć jakąś motywację! Pewnie, ze idziemy do przodu, trzeba się rozwijać. A rozwijają nas nasze pasje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie, że do przodu. Chociaż czasami warto usiąść i się nad czymś pozastanawiać. Zobaczyć, skąd się ruszylo i gdzie się dotarło. To też wielka rzecz i warto sobie o tym przypominać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przede wszystkim dużo zdrówka życzę!
  Ja jestem z tych co idą do przodu, bardzo podoba mi się Twój pogląd, że moda wyraża osobowość, dlatego też wzięłam ją pod lupę jeśli chodzi o moją pracę pisemną :) A social media, warto stosować Twoją technikę i byle do przodu z rozwojem :)

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiadomo, że na sukces trzeba sobie zapracować i nie przyjdzie on z znikąd. Dużo zdrówka życzę. Trzymaj się ♥

  http://sar-shy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty